genoxtech.com.tr bir HASTEK Plastik Sistemleri markasıdır.

Müşteri Destek

Teknik Servis

Kaliteli ve geniş ürün portföyüne sahip geri dönüşüm sistem çözümleri ile hizmet vermektedir.

Hastek Plastik Sistemleri olarak kuruluşumuzdan bu yana uzman mühendis kadromuz ile kaliteli hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini daima üst seviyede tutmak misyonlarımız arasındadır. Bu misyon doğrultusunda kaliteli ve geniş ürün portföyüne sahip Genox geri dönüşüm sistemleri ile plastik sektörüne hizmet veren Hastek Plastik Sistemleri, güvenilir servis hizmetleri almanızı sağlarken ürünlerle ilgili teknik bilgi ya da teknik servis taleplerinizde %100 orijinal yedek parça garantisi, doğru ve çözüm odaklı onarımlarla makinelerin uzun yıllar aynı verimlilikte kullanılmasını hedeflemektedir.

Satış Sonrası Destek

Satış sonrasında cihaz teslimatı, teslimattan sonra gelişebilecek problemler veya teknik bilgi/destek taleplerinde anında çözüm hizmet prensibiyle çalışmaktadır.

Makinenizin hizmet ömrü boyunca size destek ve danışmanlık sağlayacak uzmanlığa sahip ekibimiz, fiyat teklifi, bakım-onarım, teknik bilgi taleplerinize en kısa sürede ve doğru çözümleri sunarken aynı zamanda projenin hayata geçirilmesi aşamasında makinenin kurulum ve kurulum sonrası cihaz eğitimlerini vermektedir.

Cihaz eğitimlerinde cihazların çalışma prensibi ve uygulamaları ile ilgili yüksek teknik bilgi ve donanıma sahip mühendislerimiz tarafından teorik bilgi ve  uygulamayı kapsayacak şekilde eğitimler verilmektedir.

Aynı zamanda kurulum sonrası müşterilerimizden gelen istek/talepler anında değerlendirilmekte ve çözüm sağlanmaktadır.

Periyodik Bakım Desteği

Üstün kaliteli bakım hizmetleri ile makinelerin güvenli ve uzun ömürlü bir şekilde çalışmasını hedeflemektedir.

Düzenli olarak uyguladığımız Periyodik Bakım Desteği ile makinelerin her daim takibini yaparak ürünlerin ömrü boyunca maksimum performans alınmasını sağlayabilmeyi hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda periyodik bakım desteği ile olası makine arızalarının önüne geçilirken erken tespit edilen teknik sorunlarında arıza tespiti ve giderimi teknik yeterliliği yüksek ve eğitimli teknik servis ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Teknik arızalara en kısa sürede müdahale etmeyi prensip haline getirirken, onarım noktasında sahip olduğumuz güçlü yedek parça stoğumuz ile arızalanan sistemlere hızlıca müdahale ederek ciddi üretim kayıplarının da önüne geçmekteyiz.