genoxtech.com.tr bir HASTEK Plastik Sistemleri markasıdır.

Sık Sorulan Sorular

1 yıl parça ve servis garantili olarak hizmet sağlıyoruz.

Makinenizin garanti süresi dolduktan sonra ücretli olarak Hastek Plastik Sistemlerinden yedek parça temin edebilirsiniz.

Ürün garantisi, ürünün kullanım talimatlarına ve amacına uygun olarak kullanıldığı durumlarda geçerlidir. Ürün kaynaklı olmayan, yetkili teknik servis harici montaj hataları, kullanım kaynaklı arızalar makine garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Makinelerimiz stoklu olup 5 iş günü içerisinde makinelerin teslimi ve devreye alımı tamamlanmaktadır. Stoklu olmayan makineler ise kısa termin sürelerinde teslim edilip devreye alım süreci tamamlanmaktadır.

Satın aldığınız makine üretici firması GENOX ve Türkiye Temsilcisi Hastek Plastik Sistemleri'nin garantisi ve güvencesi altındadır. Makinenizin arızalanması durumunda 0212 671 60 50 numaralı iletişim hattımızdan ya da [email protected] mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçerek teknik servis talebinizde bulunabilirsiniz.

Tüm yedek parçalarımız orijinaldir ve stoklarımızda mevcuttur.

Her bir yedek parça, makinenin diğer parçalarıyla kusursuz bir uyum içerisinde çalışmak üzere tasarlanıp, geliştirilmiştir. Bu sebeple makinenizin onarım sürecinde orijinal yedek parça seçimi makinenizin hem performansını hem de verimi açısından ileri seviyede olmasını sağlar.