genoxtech.com.tr bir HASTEK Plastik Sistemleri markasıdır.

Hakkımızda

ÇÖZÜMLERİMİZ

GENOX, uzun yıllara dayanan tecrübesi, simgeleşmiş bir mühendislik tasarımı ve yüksek üretim kalitesi ile farklı uygulama alanlarında etkili çözümler sunmaktadır.

Kusursuz bir uyum içerisinde çalışmak üzere son teknoloji kullanılarak özel olarak tasarlanan makineler, yüksek performansı, verimliliği ve uzun makine ömrü ile işletmelere birinci sınıf üretim imkanı sağlamaktadır.

Alanında uzman mühendislerinden, Ar-Ge çalışmalarından ve müşteri geri bildirimlerinden yararlanan GENOX plastik, ahşap, kağıt, kablo, hafif metaller gibi atıkların işlenmesi üzerine geliştirdiği geniş makine yelpazesi ile geri dönüşüm sektörüne yönelik çözümler sunmaktadır.

Geniş ürün portföyü, güçlü makine ve orijinal yedek parça stoğu, makineleri test etme imkanı, yaşanabilecek her türlü teknik arızaya en kısa sürede müdahale edecek teknik servis ekibi ile hizmet vermektedir.

GENOX HAKKINDA

2010 yılında kurulmuş olan GENOX, teknolojik alt yapısı ve yüksek üretim kapasitesi ile geri dönüşüm sistemleri üzerine faaliyet göstermektedir. 

GENOX, ileri teknoloji ile üretilen ürünlerini ve nitelikli hizmetlerini global bir düşünce yapısıyla tüm dünyaya sunmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda, yenilikçi ve rekabetçi çözümleriyle fark yaratan ve küresel ölçekte tercih edilen bir marka haline gelen GENOX, geri dönüşüm sistemleri ile sektördeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktadır.

Geri dönüşüm makine ve sistemleri alanındaki üretimi ile fark yaratan GENOX, parçalayıcılar, kırma makineleri ve geri dönüşüm segmentindeki çözümleri ile işletmelerin gereksinim ve beklentilerini maksimum düzeyde karşılamayı esas amacı olarak benimsemiştir. Bu amaç doğrultusunda, geliştirdiği ve ürettiği tüm ürünlerinde mühendislik deneyimini ve teknolojinin imkanlarını kullanan GENOX, atıkların yeniden değerlendirilip kullanılması için işletmelere fayda sağlarken, kaynakların daha verimli kullanılması ile doğaya katkı da sağlamaktadır.

GENOX & HASTEK PLASTİK SİSTEMLERİ

Hastek Plastik Sistemleri, işletmelerin verimliliğini, karlılığını ve iş güvenliğini artırmaya yönelik ileri teknolojiye sahip ürün grupları ile 60 yılı aşkın bir süredir plastik endüstrisine hizmet vermektedir.

Plastik sektöründeki öncü ve girişimci yaklaşımı ile her zaman rakiplerinden bir adım önde olan Hastek Plastik Sistemleri, plastik sektöründeki yıllara dayanan bilgi ve tecrübesi, mühendislik deneyiminden aldığı güç ile plastik sektörünün tüm ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmayı kendine misyon edinmiştir. Bu misyon doğrultusunda, geri dönüşüm sistemleri üzerine faaliyet gösteren GENOX firmasının Türkiye temsilciliğini bünyesine katmıştır.

Hastek Plastik Sistemleri çözüm ortağı GENOX ile geri dönüşüm sistemleri üzerine sunacağı kaliteli ürün ve hizmetleri hem sektörün ihtiyaçlarına çözüm sunmayı hem de müşteri memnuniyetini devamlı kılmayı hedeflemektedir.